Jesteśmy rodzicami. Tworzymy piękne rzeczy z miłości do maluszków.

 

Odkąd pamiętam nasi przyjaciele dostawali od nas spersonalizowane prezenty, czy to na urodziny, baby shower czy pępkowe. Nie znam rodzica, którego nie cieszyłoby uwiecznianie na zdjęciach rozwoju jego pociechy, dlatego spersonalizowane karty – naklejki do zdjęć zawsze były pomysłem trafionym w dziesiątkę!

Kiedy na świat miał przyjść nasz synek, zaprojektowaliśmy nowe karty specjalnie dla niego. Podobnie urządzając pokoik naszego synka długo szukaliśmy oryginalnych i starannie wykonanych ozdób, aż w końcu również postawiliśmy na własnoręcznie zaprojektowane przedmioty. Zależało nam na takich rzeczach, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także pobudzą zmysły naszego dziecka.

I tak razem z Mikim narodził się pomysł na mamusiu.com.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Wkładamy całe serce w to aby produkować piękne i oryginalne akcesoria do dekoracji pokoju Twojego dziecka takie jak plakaty w ramkach, metryczki urodzinowe, gwiazdki 3D, półki chmurki, naklejki, fotoobrazy i… mamy nadzieję na wiele więcej – już niebawem. Oprócz tego wykonujemy karty do zdjęć, które pozwolą uwiecznić przełomowe momenty Twojej Ciąży oraz pierwszego roku Twojego maluszka. Zapoznaj się teraz z naszymi produktami:

sklep

Przy produkcji naszych produktów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Jednocześnie wkładamy całe serce w to aby ich jakość wykonania była jak najwyższa