KOSZTY DOSTAWY

Wszelkie koszty dostawy ustalane są przy finalizacji zamówienia.

Koszty wysyłki do Polski

Kurier DPD – 15 zł

Odbiór osobisty

Zamówienia można odebrać, po wcześniejszym umówieniu się, w siedzibie firmy:

Dynamite Design
św. Jacka Odrowąża 3A
03-310 Warszawa

istnieje także możliwość odbioru osobistego w Warszawie na Woli oraz na Ursusie – w razie zainteresowania prosimy o napisanie takiej informacji w formularzu zamówienia

Wysyłka towarów do Unii Europejskiej

Realizujemy wysyłkę zamówień do innych krajów niż Polska. Koszt przesyłki rejestrowanej priorytetowej do krajów UE jest obliczany indywidualnie – po złożeniu zamówienia wycenimy koszt wysłania przesyłki w firmie kurierskiej. Koszt jest zależny od miejsca dostawy.

 

PŁATNOŚCI

Na każdy sprzedany produkt wystawiamy imienny dowód zakupu (fakturę).

Przelew na konto bankowe
Odbiorca: Dynamite Design
Numer konta: 94 1950 0001 2006 0646 6118 0002
Nazwa banku: Idea Bank
Tytuł przelewu: W tytule przelewu należy wpisać tylko numer zamówienia, który pokazuje się po złożeniu zamówienia oraz w e-mail potwierdzającym. Należy dokonać oddzielnych przelewów za każde złożone zamówienie.

Dynamite Design  jest właścicielem sklepu internetowego Mamusiu.com

Płatność on-line

Dzięki PAY-U mogą Państwo wygodnie i błyskawicznie dokonywać płatności za złożone zamówienie, przez co jego czas realizacji może się skrócić. Podczas składania zamówienia proszę wybrać opcję “Płatność on-line”, wybrać swój bank i dokonać błyskawicznego przelewu, który u nas na koncie pojawi się w zaledwie kilka minut. Istnieje także możliwość wybrania opcji „płatność kartą”.

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w dziale REGULAMIN, lub możesz od razu przejść do zapoznania się z naszymi produktami:

sklep

Przy produkcji naszych produktów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Jednocześnie wkładamy całe serce w to aby ich jakość wykonania była jak najwyższa